by Carolina Car

ROADSHOW

Mając świadomość roli, jaką wodór zaczyna odgrywać w gospodarce, chcemy dokładać naszą cegiełkę do edukacji wodorowej. Zależy nam na tym, by nasi Klienci mogli w ciekawy sposób zapoznać się z polityką niskoemisyjności Toyoty i działaniem ogniwa paliwowego wykorzystywanego w Miraiu. Dodatkowo, pragniemy kłaść nacisk na wszechstronność wykorzystania wodoru – nie tylko w branży motoryzacyjnej. Z tych względów bierzemy udział w Poznaj Wodór Roadshow.

Więcej informacji

Roadshow

Czym jest Poznaj Wodór Roadshow?

To organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu cykl sześciu imprez, które odbędą się w drugiej połowie października 2022 roku w całym Województwie Wielkopolskim

  • 20 października w Koninie
  • 21 października w Kaliszu
  • 22 października w Ostrowie Wielkopolskim
  • 23 października w Lesznie
  • 24 października w Pile
  • 25 października w Poznaniu!

Roadshow

Więcej informacji na temat Roadshow

Do każdego z tych miast zawita wodorowe miasteczko, które ulokowane zostanie w samym centrum miasta. W jego gotowych, interaktywnych strefach będzie można dowiedzieć się czym jest gospodarka wodorowa i jak wodór może odmienić transport, przemysł czy magazynowanie energii.

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Całość atrakcji przygotowana jest tak, aby była atrakcyjna do mieszkańców, którzy przecież nie zawsze interesują się rynkiem energetycznym i nowymi technologiami.

Czekają na Was informacje i interaktywne prezentacje, z których dowiecie się czym jest Gospodarka Wodorowa. Zrozumiecie, dlaczego zielone, zero emisyjne źródła energii są takie ważne. Zobaczycie i poznacie sprzęt, który korzysta z wodoru jako paliwa. Przygotowano dla Was mnóstwo zabaw, konkursów, atrakcji dla najmłodszych ( w tym strefa niesamowitych eksperymentów!) Będą czekać na Was stoiska partnerskie, ciekawe prelekcje, spotkania z ludźmi, którzy działają i stawiają na rozwiązania wodorowe.

Jako Carolina Toyota Wola urozmaicimy eventy o naszą nowość - wodorową Toyotę Mirai. Podczas wydarzeń będziecie mogli porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy wyjaśnią Wam, w jaki sposób to auto oczyszcza powietrze.

Do zobaczenia!

Więcej na:
https://www.facebook.com/PoznajWodor