Technologia

12,3" ekran dotykowy systemu Toyota Smart Connect® jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto. W wersji z silnikiem 2,0 Plug-in Hybrid na ekranie widoczne są informacje dotyczące trybu EV oraz lokalizacja stacji ładowania.
Nowa Toyota C-HR pozwala spersonalizować oświetlenie ambientowe w samochodzie, oferując aż 64 różne kolory do wyboru, które mogą automatycznie zmieniać się w zależności od pory dnia. W przypadku aut wyposażonych w asystenta bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA), oświetlenie ambientowe może zmieniać kolor na czerwony, służąc jako dodatkowe ostrzeżenie przed kolizją.
Nowy cyfrowy wyświetlacz pozwala na wybór jednego z czterech trybów prezentowania informacji, dostosowanych do preferencji kierowcy.
System nagłośnienia JBL to gwarancja niezwykłej głębi dźwięku, która zaskoczy Cię swoją jakością. Specjalnie zaprojektowane metalowe kratki na głośnikach wysokotonowych pomagają w uzyskaniu doskonałych tonów a obecność subwoofera zapewnia potężny i precyzyjny bas, wzbogacając całe doświadczenie muzyczne w samochodzie.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowej Toyoty C-HR
albo masz jakieś pytania dotyczące tego bądź innego modelu,
skontaktuj się z nami.

KONTAKT